Прес-центр

Триває "Велика гра"

31.07.13

Табір літнього відпочинку та розвитку Велика Гра продовжує свою роботу. Вже кілька сотень юних таборян знайшли друзів у гуртках, поплавали на козацьких чайках, прослухали лекції з історії, пройшли смугу перешкод та взяли участь у імпровізованому “майдансі”.

Табір діє відповідно до скаутської методики з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересіві здібностей кожної дитини, її віку та особливостей. Кожен день починається зі зборів у лаві, під час яких викнується Гімн, оголошуються плани на день, а також відзначаються переможці попередніх днів, роздається таборова пошта. Далі діти розходяться по гурткам.

Пізніше йдуть лекції про цікаві сторінки українаської історії й проходять заняття з інструкторами: шахи, альпінізм, танці, бойовий гопак, переправа, танці, правила надання першої медичної допомоги…

Після обіду й вільного часу розпочинаються мистецькі майстерні: малюнок, бісер, різьба, ліплення, моделювання, фотографування…

Завершується день вечірньою програмою, яка включає в себе вогники знайомства, зустрічі з цікавими людьми, дефіле у вишиванках, ігри, “пошук талантів”, перегляди фільмів та багато інших “активностей” й розваг.

За 2 місяці “Великої Гри” у таборі відбулися День Ввічливості та Посмішок, Батьківський день, акція “Шануй свою маму”.

Одна зі змін була повністю присвячена екологічній тематиці. Діяв еко-патруль, який слідкував за чистотою у таборі та території поруч.

З дітьми працюють професійні інструктори та вихователі.

Табір Велика Гра діє за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ” та його голови наглядової ради Валентини Жуковської.

Більше інформації про табір та кожну зміну дивіться на його сторінці, а також долучайтесь до групи у мережі В контакте

Табір “Велика гра” – безкоштовний. Діятиме він до 24 серпня у Черкасах у парку Ювілейний (50-річчя Жовтня).

Повернутися до розділу