Програми фонду

Велика Гра

З 15 липня 2016 року у с.Чорноморка (Одеська обл.) діє оздоровчий табір “Літня школа розвитку “Велика гра”.

Це вже шостий літній табір, організований на Всеукраїнським благодійним фондом “Дитячий світ”. За час її існування у заходах літньої школи “Велика гра” взяли участь більше 2,5 тис. дітей віком від 7 до 14 років. Цього року організатори планують перевершити цей показник.

Табір діє позмінно: кожна зміна триває два тижні. Всього у 2012-2015 роках буде проведено 26 змін. У кожній зміні беруть участь від 50 до 100 дітей різного віку.

У щоденних планах “Великої гри”: екскурсії, катання на човнах, робота в майстернях з інструкторами (дітей навчатимуть гри в шахи, рукоділлю, альпінізму, танцям, фотографуванню, англійській мові, моделюванню, правилам надання першої медичної допомоги, прийомам бойового гопака, стрільбі з лука), вечірні програми із запрошеними гостями та батьками, історичні гутірки, сценічні постановки та багато чого іншого, що не залишить молодь байдужою. Періодично у “Великій грі” проходять дні відкритих дверей.

Щодня діти вчаться керувати човном, який виготовлений за принципом козацької чайки. Разом з інструктором та виховниками вони вчаться морським умінням.

З дітьми працюватимуть професійні інструктори, вихователі і волонтери. Діятиме він до 27 серпня.

Телефон гарячої лінії для запису у табір: (067)524-77-11.
Директор табору: Сергій Михайлович Летенко.
Бунчужний табору – Назар Богданович Пиц.

Розпорядок дня табору

8.00Вставання, ранковий прорух, миття, сніданок
9.15Відкриття таборового дня. Збір у лаві. Гімн Пласту. Оголошення плану на день. Відзначення переможців минулого дня. Вручення значків та іменування. Роздача таборової пошти.
9.30Хвилинка виховника в гуртку.
9.40Гутірки із пластових вмінь, заняття з інструкторами: альпінізм, піонірка (в’язання вузлів), бойовий гопак, переправа, правила надання першої медичної допомоги
10.30Купання у морі, ігри і забави на воді.
13.00Підготовка до обіду.
13.15Обід, вільний час.
14.30Мистецькі майстерки: малюнок, бісер, різьба, ліплення, моделювання, фотографування…
15.30Купання в морі, ігри на воді.
17.00Підвечірок.
17.20Спортивні ігри і змагання, теренові ігри.
19.30<>Вечеря.
19.30Вечірня програма: вогник знайомства, зустрічі з цікавими людьми, дефіле у вишиванках, ігри, посиденьки біля вечірнього моря, «пошук талантів»…
21.30Друга вечеря
22.00Нічна тиша