Програми фонду

Четверта зміна

24 – 29 червня

Табір “Велика гра” вже місяць радує дітей різноманітними конкурсами та розвагами, фізичними вправами й освітніми лекціями.

Всі таборяни відвідують гуртки. У кожного гуртка — своя територія, за якою він доглядає. Діти вчаться встановлювати намети та лавки, а також доглядати за квітниками. Таке виховання допомагає освоювати навички ефективного розподілу часу й трудової діяльності.

Щотижня діти вчаться керувати “козацькою чайкою” . Під керівництвом професійного інструктора і вихователів, з дотриманням всіх заходів безпеки (кожен має рятувальний жилет, правильність екіпірування перевіряється) на човні вони перепливають на острів.

Також щотижня є “день розвідника” – у формі квесту розвідується територія парку, в якому розташований табір, і прилеглого району. “Велика гра” співпрацює з громадською організацією “Дитячий творчий центр” – її учасники проводять для дітей ігри на командне згуртування, освітні ігри про те, як себе правильно вести у спілкуванні з іншими людьми, при виїзді за кордон, при конфліктних ситуаціях.

Крім того, для хлопців проводяться заняття по бойовому гопаку, а для дівчат — уроки танців. Щозміни таборяни ходять на ексркурсії: зоопарк, планетарій, краєзнавчий музей, пожежна частина.

Головна тема освітньої частини “Великої гри” – історія України та історія Черкас. Один з улюблених напрямів тут — філософія та традиції козацтва.

ЧЕТВЕРТА ЗМІНА (фотогалерея)

Відгуки:

Віталій Кульчицький: За час перебування у школі літнього розвитку «Велика гра» мені сподобались: скеледром, смуга перешкод, волейбол, стрільба з лука, бойовий гопак, гра в розвідника, прикрашання намету, скаутські ігри, гребля на човні, театральні виступи, співи, квести, козацькі розваги. Що я хотів би додати: скаутські (пластунські) навички з відзнаками; більше теренових ігор.

Батьки Артема Франчук: Щиро дякуємо за надану можливість для нашого сина брати участь у цьому заході. За час перебування у таборі він набув нових вражень, навичок та отримав велике задоволення від спілкування з однолітками та виховниками. Особлива вдячність за сумлінний внесок у виховання та розвиток нашого сина висловлюємо виховниці Кононець Яні. Маємо надію, що програма буде мати місце і в наступних роках. Зичимо Вам творчого натхнення, задоволення від роботи та успіхів у подальшому розвитку «Великої гри».

Буценко Лариса Іванівна: Дякую, що моя дитина, Шімар Людмила, взяла участь у таборі . Їй дуже сподобалось, вона надзвичайно задоволена, вивчила багато цікавих ігор, малювання, ліплення з пластиліну. Велика подяка організаторам і всім, хто взяв участь у процесі виховання і навчання дітей.