Програми фонду

Десята зміна

5 – 10 серпня

Чергова зміна у таборі присвячена темі спорту та здорового способу життя.

Тож зараз “Велика Гра” особливо наповнена різномантіними спортивними змашаннями, тренуваннями та виступами на тему здоров`я та фізичної активності.

Традиційно учасники табору мають змогу “ходити” на козацьких чайках.

Кожному плаванню передує детальний існтруктаж.

Табір “Велика Гра” діє за підтримки Валентини Жуковської та Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячий світ” цього року вже третій літній місяць. У ньому відпочили понад тисячі дітей з Черкас та області.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Відгуки

Косякова Дар’я з гуртка «Дивствіт»: Я задоволена табором «Велика гра», тому що тут є багато цікавих розваг, радіо, дуже добре годують. Мені сподобалася виховниця Інна, бо вона дуже добра і справедлива.

Батьки: На время пребывания моего ребенка в лагере наблюдается позитивные перемены: организация, дисциплина, ответственность, за что я благодарна воспитателю. Желаю лагерю успехов, новых побед и движений вперед! Здорово ощутить себя в кругу профессионалов, которые возрождают традиции родного края, способствуют развитию и воспитанию молодого поколения.

Батьки Письменної Анни, учениці школи №21 м. Черкаси: Ми висловлюємо щиру подяку виховникам за добре, щире, чуйне ставлення до вихованців. За період перебування Ані в таборі наша дочка стала більш дисциплінованою, вивчила нові українські пісні, читає молитви, покращилось ставлення до побутових справ. Висловлюємо щиру подяку усім причетним до праці у таборі «Велика гра».

Мама Волошиної Яни: Дочці дуже сподобалось їздити верхи на коні, лазити на скеледромі та веслувати на справжніх козацьких чайках. Також Яні сподобалось стріляти із лука, брати участь у козацьких забавах. Моя дочка завдяки табору «Велика гра» дізналась багато цікавого та корисного.

Мама Софії: У таборі дуже багато рухливих ігор, смуга перешкод це щось неймовірне. Дуже вдячні тим людям, які організували такий табір, це дуже необхідно. Діти не сидять у квартирах, не дивляться телевізор, не грають в комп’ютер. Цілий день на свіжому повітрі. Вдячні комендантові, бунчужному, виховникам Віці і Альоні. Ці дівчата дуже гарні і добрі! Ми дуже задоволені!

Батьки Опанасенко Катерини: Дуже задоволені роботою табору «Велика гра». Наша дитина кожен день йшла в табір із задоволенням. В таборі їй приділяли багато уваги, вивчали нові пісні, ігри, розваги.
Я вважаю, що мінусів взагалі немає. Все дуже сподобалось, всім задоволені, а головне – дитина у захваті.

Батьки: Моїй дитині дуже сподобався відпочинок у таборі. Кожен вечір дитина ділилася позитивними емоціями. Дуже дякуємо за ідею відкриття такого табору для дітей та їхнього стрімкого розвитку. Харчування відбувалося на достатньому рівні. Виховники справили хороше враження і були дійсно справжніми добрими друзями та наставниками. Наступного літа обо’язково відвідаємо цей табір знову.
Дуже-дуже дякуємо усім, хто бере участь у розвитку цього табору, вихованні дітей і тим, хто якимось чином впливав на розвиток табору «Велика гра».

Дронова Т.А., ПАТ «АЗОТ»: Діти в захваті і дуже задоволені! В перший день кричали: був дуже смачний борщ. В інші дні було аж занадто багато вражень і щастя від скеледрому, плаванн на човнах, доньці подобається співати, а син випробував на батьках прийоми боротьби та бойового гопака, яких вчать у таборі. Розмальовані обличчя не хотіли змивати. Обоє дітей хвалили виховників. Чудова ідея – цей табір. Побажання – співайте ще голосніше!