Програми фонду

Дев'ята зміна

29 липня – 3 серпня

З літопису “Великої Гри”:

Перший день Дев’ятої зміни

День почався зі знайомств, виховники дізнались більше про дітей, а діти про виховників. Потім почалася лінійка відкриття, на якій під гімн “Ми діти українські” урочисто підняли прапор Великої гри. Після цього працювали точки:

 • Впоряд
 • Козацькі забави
 • Скаутські ігри
 • Співи
 • Знайомство

Після завершення точок весь табір пішов на обід. Потім на “часі виховника” діти обирали для свого гуртка емблему, гасло, прапор та готували виступи талантів. Ввечері відбувся вогник, на якому два нових гуртка “Файна Юкрайна” та “ Совість табору” представили себе та свої таланти. Вечір був чудовий!

Другий день дев`ятої зміни

День розпочався з веселої руханки, після якої був екодесант, потім – лінійка, на якій оголосили що сьогодні день посмішок і ввічливості.

Після лінійки лінійки пройшло тренування “майдансу”, де дівчата танцювали , а хлопці вивчали бойовий гопак. Потім працювали такі точки:

 • Англійська мова
 • Впоряд
 • Ландшафтний дизайн
 • Скаутські ігри
 • Козацькі забави
 • Ворк аут

Після чудового обіду був Спас. А потім пройшла гра “обливашки”, на якій можна було весело провести час. По її закінченню всі проводили розвідку табору, а ввечері відбувся вогник, на якому діти представляли себе на конкурсі “Найкращий друг та подруга табору”.

Третій день дев’ятої зміни

Вже другий тиждень діє екопатруль та екодесант. За старою традицією пройшла лінійка, на якій всі гуртки були замасковані, тому що сьогодні був день розвідника.

Після лінійки діти почали ходити по точках. До речі, сьогодні на одній із точок виник конфлікт між хлопцями, і щоб його уникнути цих хлопців перемотали скотчем, щоб вони не сварились.

Сьогодні в їдальні чергували дівчатка, також їм допомагали накривати столи дівчата-журналістки. Після обіду пройшла розвідка парку, а потім відбувся вогник і всі розійшлись по домам. Також слід додати, що цей тиждень – зміна мистецтва, тому на радіо починають частіше звучати класична музика.

П’ятий день

День почався зі звичного екодесанту та руханки. Відкриття відбулося в звичний для нас час , а потім всі тренували “майдансі”.

По закінченю тренувань виховники мали трохи часу пограти з дітьми до початку роботи точок. Дівчата мали змогу походити на чайках, а хлопці в цей час проходили смугу перешкод і скеледром. По завершеню точок був смачний обід, а після нього учасники табору поїхали в театр щоб подивитися виставу.

Як тільки діти повернулися на табір , відбувся вогник , на якому були визначені переможці конкурсу “Найкращий друг та подруга табору” ними стали Маша з гуртка “Волошки” та Ярік з гуртка “Яструби”.

Автори огляду:Аня Різник, Лєра Запорожець.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ДЕВ`ЯТОЇ ЗМІНИ

Відгуки дітей та батьків:

Мордванюк Альона, гурток «Мавки»: Літня розвиваюча школа «Велика гра» – дуже гарний табір. Тут завжди дуже багато розваг, ігор, веселощів. Моє перше враження було дуже гарне, мені сподобалось ставлення виховників до своїх вихованців. У нас дуже гарна виховниця – Настя Демиденко, вона весела і з нею цікаво, бо вона знає багато цікавих ігор, веселих пісень та розваг. Настя вміє знаходити спільну мову зі своїми вихованцями. Також мені сподобалось ставлення табору до екології, навколишнього середовища. По всій території стоять смітники, працює екополіцейський. Дуже рідко таке зустрінеш у нашому місті. Ще мені сподобалось те, що взаємовідносини «Великої гри» побудовані на основі гуманізму, християнської етики, психології малої групи та козацьких звичаїв. Тому я дуже рада, що цей табір успішно працює вже другий рік, і сподіваюся це не останній рік його роботи.

Батьки: Хочу подякувати за організацію табору «Велика гра». Велика подяка за виховну роботу із дітьми, навчальну роботу, у процесі якої діти розвивалися і навчалися новому. Зі слів дитини я знаю, що кожен день був цікавим і різноманітним. У таборі мій син вперше пройшов скеледром, стріляв з лука, проходив смугу перешкод, чим покращував свою спортивну форму. Також уперше покатався на коні, тобто робив перші кроки у верховій їзді. Велике задоволення дитина отримала від виходу на воду на «Чайці». Дякуємо нашій виховниці Інні, а також коменданту, заступнику з програми, бунчужному, і всім, хто зробив цей час цікавим для наших дітей. Ми задоволені! Ми вдячні!

Батьки Азьмука Нікіти: Мені дуже сподобалось, що мій син відвідував табір, тому що тут:
1. цікаво організований час перебування у таборі
2. була можливість стати фізично сильнішим
3. був отриманий досвід лідерства та вирішення конфліктний ситуацій
4. всі за одного і один за всіх
5. молоді та активні виховники
6. елементи пластової дисципліни
Наш син отримав задоволення від перебування у таборі.

Мама Голованьової Вероніки: Дитині сподобалося: козацькі розваги, скеледром, гра «Звірятка», нові друзі та подруги, катання на човнах, на конях, загальні збори – вогник, співи, ігри, танці, екодесант і смачний обід. Батькам сподобалось: дитина увесь день під наглядом досвідчених вихователів, розвиток у дітей почуття патріотизму, любові до природи, що нас оточує, фізичне виховання дітей на іграх та забавах.

Філімонова В.Ю.: Хочу подякувати «Великій грі» за веселий відпочинок та оздоровлення дітей. Під час перебування у таборі моя донька Філімонова Марина зустріла багато нових друзів та навчилась здобувати перемоги разом зі своєю веселою командою. Багато вражень було кожного дня, нові відкриття: скеледром, веслування на човнах, прогулянки верхи на конях, стрільба з лука. Веселого настрою додавали також українські пісні, поштова скринька «Великої гри», конкурси, заохочувальні призи, танці. Особлива подяка виховниці Олені за доброту, веселий настрій та доброзичливість. Свіже повітря, веселі конкурси, ігри та смачні обіди – це найкраще для літнього відпочинку дітей, дуже дякуємо вам за усе це.

Ходак Тетяна, Тукалевська Ольга: Дякуємо за дуже гарне ставлення до дітей в таборі, за те, що багато чому в цьому таборі вчать дітей самостійності, відповідальності, дружбі, чутливості до ближніх. Діти додому після табору приходять задоволені, дуже багато вражень.

Родині Бобух дуже сподобався табір «Велика гра». Ми дуже вдячні за виховання, увагу, терпіння та опіку над дітьми. За те, що завжди могли вислухати, допомогти дитині, підтримати – це дуже важливо.
Велика подяка керівникам, які склали таку чудову програму, де діти змогли спробувати себе у різних спортивних, музичних та інших напрямах та відкрити себе. Наша родина дуже задоволена і ми обов’язково повернемось до вас разом зі своїми друзями.

Ричик Світлана, мама Табаченко Олександри: Хочу висловити подяку за відкриття табору «Велика гра». За період перебування у таборі ми навчились навичкам пластового життя, верховій їзді, відповідальності не лише за себе, а й за усю команду.

Костенкова Ольга, бабуся Багацької Яни: Дуже мені подобається організація і діяльність табору. Тут добре ставляться до наших дітей, вчать, як тереба дружити та любити Батьківщину. Яна навчилась пісням, віршам, зустріла нових друзів.

Мама дитини з гуртку «Сила»: Хочу висловити щиру подяку керівникам та працівникам цього чудового закладу. Ми були дуже вражені турботою і піклуванням про наших дітей. І хочемо побажати вам подальшого натхнення та успіхів у вашій нелегкій праці. І ми знову хочемо до вашого табору.

Батьки: Дуже велике спасибі керівництву та працівникам табору, особлива подяка виховнику Артему. Ваша турбота, піклування, навчання, виховання справили великий вплив на мого сина в кращий бік, мій син став більш дисциплінованим. Бажаю натхнення, успіхів, розвитку у здійсненні вашої мети.