Програми фонду

Дитячі майданчики

Упродовж 2012–2015 рр. у Черкасах ВБФ “Дитячий світ” спільно з ПАТ “Азот” запланував встановити 20 нових сучасних дитячих і спортивних майданчиків. Близько 10 з них вже введено в експлуатацію.

Так 24 травня 2013 року майданчик було облаштовано у 18-й школі Черкас, а 1 червня, на День захисту дитини, у районі Митниця. Відкриття дитячих об`єктів супроводжується святом з іграми та аніматорами.

- Цей проект реалізується у тісній співпраці зі школами та дистадками, а також жителями будинків, у дворах яких облаштовуються майданчики. Люди звертаються до нас і ми спільно вирішуємо, де краще розмістити черговий майданчик – у якому районі їх бракує, – розповідає Голов наглядової ради фонду “Дитячий світ”, почесний президент “Азоту” Валентина Жуковська.

Наступний майданчик керівництво ПАТ «Азот» разом з Фондом встановили наприкінці червня біля будинку по вулиці Пастерівській, 11 (в народі – “югославський будинок”). В цьому районі також бракує якісних споруд для дітей, до того ж тут проживає велика кількість сімей працівників «Азоту», тож нові дитячі комплекси тут не завадять.

Новини програми:

Третій дитячий майданчик за два місяці

У Черкасах з’явився новий дитячий майданчик від Азоту та фонду Дитячий світ