Програми фонду

Одинадцята зміна

12 – 17 серпня

З літопису передостанньої цьогорічної зміни – зміни книг та знань.

Початок дня був цікавим, адже діти знайомилися зі своїми однолітками та могли знайти собі нових друзів. Після офіційного відкриття одинадцятої зміни табору, діти розійшлися по ротаціях .

Далі по плану був смачний обід, а на часі виховника діти готували прапор, емблему, гасло і назву гуртка. Ввечері вже діяли такі гуртки :

 • Українки
 • Подоляночки
 • Фантазерки
 • Попелюшки
 • Барвінчата
 • Козарлюги
 • Кобзарі
 • Котигорошки
 • Динаміт
 • Спарта

Показавши свої здібності , діти розійшлись додому. Так і пройшов перший день одинадцятої зміни.

День другий

День почався з веселої руханки та екодесанту.Кожен учасник табору хоче зберігати наш табір чистим і красивим. Як і кожен день на відкритті друг комендант оголосив тему дня: “Ввічливість і посмішки”.

По закінченню лінійки був Майданс , який провели друг Сергій та подруга Лєра. Потім почався час виховника на якому виховники з учасниками обговорювали цікаві новини дня. Після часу виховника дітям видавали проби. Далі працювали такі точки:

 • Ворк аут
 • Англійська мова
 • Впоряд
 • Бесіди
 • Ландшафтний дизайн

Після точок був обід. Далі пройшла годин виховника на якому діти разом з виховниками малювали стінгазети на тему «Книги». Також була гра “обливашки”, після якої діти займались “розвідкою” табору. А увечері традиційно відбувся вогник.

Підготувала Аня Різник

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Вірш “Велика Гра – це просто клас” (автор: Смолін Максим)

Велика гра це просто клас
Усі приєднуйтесь до нас
Тут все на свіжому повітрі
І нам сюди приносить вітер
Квіток прекрасний аромат
І великий тут квітує сад
Вивчаєм бойовий гопак
І тренуємо витримку ось так
«Велика гра» це просто клас
Силами природи наповнює вас!

Відгуки дітей:

Анонім гуртка “Чемпіонки”: Мені на таборі сподобалось: плавати на чайках, обливашки, звірятка, йога, скеледром, стрільба з лука. Не сподобалось: ландшафтні роботи, новий бунчужний Сергій.

Хандій Софія, гурток “Спритні й дужі”: Відпочивала у таборі «Велика гра», мені сподобалось на скеледромі, смузі перешкод ,кататися на конях, пошта і моя виховниця Ліна.

Анонім: Мені в цьому таборі дуже сподобалось. Дуже цікаво було на смузі перешкод, скеледромі. “Велика гра” мене навчила бути сильним, обережним і швидким. Знайшов багато друзів, з якими було цікаво спілкуватись, хорошим другом став виховник Олексій. Він завжди був поруч, допомагав, радив та підказував. Сподобався вечірній вогник, тому що на ньому кожен гурток демонстрував те, до чого готувався увесь день. Мені у цьому таборі було дуже весело, цей тиждень дуже швидко минув. Хотілось, щоб кожна дитина, яка потрапляє в табір, залишалась хоча б на два тижні, а то і на три.

Пахар Таня: Мені дуже сподобалося у таборі. Було дуже цікаво. Найбільше сподобалося: смуга перешкод, кататися на конях, залазити на гору, кататися на човні. Тут я знайшла нових друзів. Мені дуже сподобалася моя виховниця Іра. Я буду сумувати. Наступного року я обов’язково прийду ще!

Дрига Даша: У цьому таборі вже не перший тиждень. Тут мені дуже подобається кататися на конях, на чайках, сподобався провід, виховники, заняття, ігри і обід. А ще я хочу подякувати усім! Завдяки цьому я отримала скоба і подолала велику смугу перешкод. Дякую вам!

Анонім: Я в таборі перший раз, тому тут мені було дуже цікаво. Мені все содобалося, я знайшла багато друзів і задоволена усім!

Анонім: Я в таборі вперше, мені його порекомендували друзі, і я також вирішила приїхати сюди. Мені тут дуже подобається, планую сюди приїхати ще. Раджу всім відвідати цей цікавий і захоплюючий табір.

Анонім: У «Великій грі» мені сподобалось: смуга перешкод, скеледром, звірятка, катання на конях, співи, складання ватри, вогники, пошта, день розвідника, день української мови, пісні, бойовий гопак. Тут класно!

Артема Шемшур: Мені подобається літня школа розвитку «Велика гра». Тому що тут я отримую багато позитивних емоцій, особливо подобаються великі ігри, тобто звірята, обливашки. Я познайомився з багатьма дітьми, також подобається дисципліна в таборі. Подобається завзято здобувати значки. Про виховника: Мій виховник Олексій, в ньому мені подобається те, що він має гарне почуття гумору та жорсткий підхід у вихованні.

Відгуки батьків:

Батьки Опанасенко Анастасії: Дуже задоволені роботою табору «Велика гра». Дякуємо за надану частинку радості, яку ви подарували нашим дітям, зробили дні, проведені в таборі, барвистими. Дитина здобула нових друзів, вивчила нові пісні, рухи, а також щодня розвивалась фізично. Це дуже приємно, що у Черкасах існує табір такого рівня.

Мати Клименко Софії: Дуже вдячна цьому табору, адже тут працює кваліфікований, досвідчений колектив. Моя дитина із задоволенням брала участь у професійно-спланованих та організованих програмах і пізнавальних заходах. Заслуговує на увагу харчування у таборі, яке було різноманітне та корисне. Вражає праця виховників та адміністрації. Велике вам спасибі за відпочинок!

Диченко Оксана, мама Валерії: Дуже вам вдячна за такий чудовий табір, який ви організували. Мені і нашій дитині дуже сподобалась організованість та дисципліна, постійна зайнятість дітей, вивчення народних пісень, бойового гопака, верхової їзди, ворк-ауту, скеледрому та спортивних ігор. За період, проведений у таборі, вона дізналась багато нового, фізично та духовно розвинулась. Для моєї дитини час, проведений у таборі став великим святом. Ми вдячні всім організаторам за таку організацію дитячого відпочинку. Бажаємо вам успіхів , наснаги і сил.

Задорожній О.Б.: Табір «Велика гра» дійсно є корисним відпочинком для дітей влітку. Завдяки табору діти стають більш впевненими у собі. Цьому допомагають професійні якості виховників та розробників щоденної насиченої та продуманої програми для дітей. Дякую виховнику Олексію та організаторами табору за їхній вклад в розвиток наших дітей.

Величко Наталія, мати Кассем Анни-Аіди та Ріми: Дуже задоволена перебуванням дівчат у “Великій Грі”. Щодня вони з величезним задоволенням ходили у табір. Вечорами неможливо було переслухати їхні розповіді про ігри, заняття, навчання, змагання та інше. З радістю прийдуть у табір ще, якщо випаде така нагода.

Мама Жені Макаренко, Міцевич Олена: Віддаючи свою доньку Женю у цей ліній табір, я лишилася надзвичайно задоволеною. Мені дуже сподобалась організація роботи з дітьми, зокрема патріотичний підхід, відданість виховників та організаторів своїй справі. Діти цілий день перебувають на свіжому повітрі, вивчають нове, грають в цікаві та пізнавальні ігри, мають гарний апетит та чудовий вигляд. Всі цінності у цій школі є для мене дуже близькими та правильними (перед обідом подяка Богові за їжу – не у кожному таборі можна це зустріти). Моя дитина дуже щаслива, щодня розповідає мені про свої пригоди в таборі, співає нові пісні та вигукує кричали і з нетерпінням чекає наступного дня. ВИ ВЕЛИКІ МОЛОДЦІ! Щиро дякуємо за те, що ви є!

Мама Дронової Маші Дронова Т. А. (ПАТ «АЗОТ»): Хочу висловити велику вдячність виховниці Яні за добре, щире і уважне ставлення до дітей. Моя донька тут розкрилась і знайшла сміливість виступити перед усім табором з піснею. Дитина в захваті від катання на конях, човнах, вправах на скеледромі і смузі перешкод, особливо від комуфляжних розмальовок на обличчі та руках. Хвалилась друзям та нам значками, які здобула у таборі. Я задоволена харчуванням і тим, що діти отримали знання з бойового гопака й інших мистецтв.

Семья Павелко: В течении недели наш сын, Саша Павелко, пребывал в лагере «Велика гра». Не секрет, что во время 3-хмесячных летних каникул очень сложно организовать досуг ребенка. И мы, родители, благодарны организаторам лагеря. На нашей смене воспитатель Алексей («Леха») рассказал мальчикам о том, что такое «Пласт», и кто такие пластуны. Сашка очень доволен, что хоть немного приобщился к кругу казаков-разведников. Вечером, прийдя домой, он с восторгом рассказывал о прошедшем дне, о том, что нового узнал, чему научился. И Глядя на сияющие глаза сына, я думала о том, что не все в нашей стране потеряно, когда есть люди, которые находят средства, возможности, подбирают хороших воспитателей, организаторов, занимающихся с нашими детьми. Саша мечтает о том, чтобы в следующем году побывать в лагере «Велика гра».