Програми фонду

П'ята зміна

1 – 6 липня

У суботу, 6 липня, у Таборі “Велика гра” вперше пройшло свято “Батьківський день”.

Ця своєрідна традиція започаткована для того, щоб діти з однієї зміни могли передавати свої вже набуті у таборі знання наступній зміні. І все це – за присутності батьків, з виступами і конкурсами.

Ми робимо Батьківський день для того, аби поширти наші традиції та знання на більш широку аудиторію, показати – чому ми вчимо і чим займаються діти у нашому таборі. Дуже приємно, що у таких наших заходах вже традицйіно беруть участь партнери із різних громадських організацій міста”, – говорить Голова наглядової ради Благодійного фонду “Дитячий світ” Валентина Жуковська.

Особливі подяки Валентина Жуковська та учасники табору висловили співачці Тані Батуріній, яка зараз готується до вступу у Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра.

Загалом своїми виступами батьків та нових учасників порадували кілька десятків таборян.

Табір дитячого літного відпочинку і розвитку “Велика гра” продовжує свою роботу та з радістю чекає на наступні зміни.

П`ЯТА ЗМІНА (фотогалерея)

Дитячі відгуки

Наталенко Яна (гурток Янголята): Я задоволена, що я в цьому таборі. Моя виховниця добра і вихована. Мені сподобалось кататися на човнах і грати в гру «рожеві окуляри», ще мені сподобалось лазити на смузі перешкод і наш похід на парад вишиванок. Мені не сподобалось, що цей табір дуже недовгий, а тільки 1 тиждень. Нас добре і смачно годували. Я тут знайшла і познайомилась з новими людьми. Мені дуже тут сподобалось, але прикро, що він такий короткий.

Альбіна Богуш (гурток Янголята): Я задоволена своїм перебуванням у школі літнього розвитку «Велика гра». Мені дуже сподобалась смуга перешкод, але я не дійшла на ній до кінця, ще мені сподобалось грати у рожеві окуляри, бо я дізналась багато нового. Моя виховниця Аня мені дуже сподобалась: вона добра, не кричить на нас, а ще вона прикольна. Мені не сподобалось як тут годують. Хотілось би приїхати в табір «Велика гра» на наступний рік.

Мавріна Єлєна (гурток Янголята): Мені сподобалося – плавати на лодці, не сподобалось ходити по жарі. А ще мені сподобалась виховниця Аня. Не сподобалось, бо я не лазила на лінії перешкод.

Мисливець Ірина: Мені тут сподобалось кататись на човні, стріляти з лука, гратися в різні ігри та лазити по смузі перешкод. Виховниця була смішна і вона мені сподобалася. Виховниця Альона малювала з нами, розмальовувала нас, ставила з нами казку, яка була весела. Я за нею буду сумувати. Хочу побувати тут ще раз.

Мавріна Іра (гурток Янголята): Я задоволена своїм перебуванням в таборі «Велика гра». Мені сподобалося на смузі перешкод і моя виховниця Аня. Мені було цікаво лазити на скеледромі і на човнах, але ми не допливли на острів.

*Корсун Влад (гурток «Міцні горішки»): Мені сподобалось лазити на скеледромі, веслувати на річковій чайці, ще подобається грати у «Звірятка». Ми вчили пісні, бойовий гопак, ще ми грали у волейбол. Я дуже хочу потрапити у цей табір ще раз.

Загребельна Аліна (гурток «БІФТ»): Мені сподобався табір «Велика гра», особливо, коли плавали на човнах і стріляли з лука та грали у гру звірята.

Марина Луценко (гурток «БІФТ»): Табір «Велика гра» цікавий тим, що тут є багато ігор, таких як звірята, чи скласти гасло або ж пісню. Мені подобаються виховники, вони добре дивляться за нами та добре спілкуються. Вони вчать нас поважати себе та інших. Нам дуже сподобалось проходити смугу перешкод, кататися на тарзанці. Найкраща подорож була на річковій чайці на острів. Це найкращий табір!

Ільченко Ірина (гурток «БІФТ»): Я в цьому таборі вже 6-й день, тут мені дуже сподобалось, адже я тут знайшла багато друзів, дізналася багато нових ігор, команд, а ще я полазила на скеледромі. В цьому таборі я кожен день їла солодощі! Тому тут мені дуже сподобалось!

*Шпитко Руслана*(гурток «БІФТ»): Мені сподобався табір «Велика гра». Тут класні виховними, які можуть розвеселити, розповісти, навчити. Дуже велике їм спасибі. У таборі дуже весело, хороша програма для дітей. Я весело провела час, приходячи додому втомленою. Дякую Валентині Жуковській за те, що організувала цей табір, тому що я вивчила нові пісні, ігри, танці. Особливо мені сподобалася гра «Звірятка» і коли нас навчали стріляти з лука та кататися на човні. Парад вишиванок був особливим. Ми не втомлювалися, тому що нас добре годували. Кухарі смачно готують! Велике спасибі!

Анонім: Мені сподобалась смуга перешкод і козацькі забави, рухливі ігри. Найбільше сподобався день розвідника. Також стрільба з лука, співи. В цьому таборі я навчився плавати на човні. Було дуже класно грати в обливання: це весело і освіжаюче. Скоро ми виступим з ударами бойового гопака. Мені здається, найвеселіша гра була «Звірята». Мені дуже сподобалося у «Великій грі».

Анонім-2: Мені сподобалася смуга перешкод, стрільби, скеледром, обливання і ще багато чого. Найбільше сподобалося плавати на човні і бойовий гопак, гра в «Звірята». Особливо запам’ятався бунчужний з його веселими піснями та кричалками. Мені подобається, що нам давали підвечірок і смачно готували обід. Козацькі забави були дуже цікавими, але шкода, що лише двічі на тиждень.