Програми фонду

Шоста зміна

8 – 13 липня

У таборі велика гра пройшов День Ввічливості та Посмішок, а також багато інших ігор, лекцій, змагань та екскурсій.

Таборяни навіть написали невеличкого вірша про “Велику гру”:

Велика гра
Кричи ура
«Ура, ура, ура!»
Велика гра добра
Велика гра це просто клас!
Ми дуже любимо всіх вас!

На цій зміні ми також провели у Черкасах акцію “Шануйте свою маму” Її сутність – донести до маленьких черкащан роль та цінність матері у сім`ї. Діти на вулицях міста підходили з імпровізованими квітами до семейних пар та вручали їм “квіти” зі словами “шануйте свою маму – вона того варта”. Деякі мами ві таких слів розчулювались до сліз. У акції брав участь весь табір.

У кінці зміни традиційно “бувалі” таборяни виступили та поділилися своїм досвідом перед майбутніми учасниками.

Відгуки від дітей-таборян:

Від Насті Міщенко і Насті Геращенко: У таборі «Велика гра» нам сподобався бунчужний, комендант Валерій, виховники та всі наші друзі. Дуже цікаві заняття, ігри. Свята були просто супер. Сподобалось закриття. Всі діти показували свої танці, співи. ЦЕ стануть найкращі спогади. Ми всіх любимо, поважаємо! Будемо сумувати!

Від Владислави Розанової з гуртка «Українки»: Мені дуже сподобалось у цьому таборі =) Тут гарні виховники, класні друзі, хороший бунч і комендант. Мені сподобалися обливалки, гра «Звірятка», смачні обіди та підвечірки, а також плавання на річкових чайках. До речі, друг Данило сказав нашому гуртку, що ми найорганізованіші та згуртовані. В цьому таборі круте те, що він працює за скаутською методикою. Це найкращий табір. Також, я дуже хочу записатись в пластуни.

Від Гриценко Ксенії, гурток «Українки»: В таборі «Велика гра» мені сподобалися: день розвідника, день ввічливості та посмішки, день української мови, день вишиванки та української пісні. Мені сподобалися всі мої нові друзі: комендант, інтендант, бунчужний, виховники та самі учасники табору. Мені сподобалося, що ми їздили на конях, плавали на справжніх козацьких чайках. Я сподіваюся ще раз потрапити сюди. Я буду дуже сумувати за табором. Мені сподобалися всі ігри: смуга перешкод, обливашки, гра «Звірята».

Різник Анна, гурток «Українки»: Мені дуже сподобався табір! Особливо моя виховниця! Смуга перешкод взагалі найкраща в цьому таборі. Обливання the best! Багато друзів можна знайти тут. Дівчатка були дуже дружні. Також я записалася до Пласту. Я люблю «Велику гру»!

Ільченко Наталя, гурток «Веселка»: Мені сподобалося те, як ми каталися на чайці і стріляли з лука, також як ми лазили на скеледромі. Альона найкраща з усіх вчительок. Вона весела, красива і радісна.

Відгуки батьків:

Авраменко А.В.: Хочу висловити подяку організаторам табору «Велика гра» за те, що в Черкасах є такий табір, де діти мають можливість дізнатись багато цікавого, багато чому навчитись. Особливу подяку висловлюю виховникам своїх синів: другу Дмитру та другу Артему за позитивне відношення, заряд енергії та знань, які вони віддають нашим дітям.

Родина Білецьких: У таборі «Велика гра» наших діток двоє – син та дочка. Діти від табору у захваті. Він цікавий і для дівчаток, і для хлопчиків. Діти увесь день чомусь вчаться, щось роблять, грають і розважаються. Вранці радо йдуть до табору, а це означає, що їм тут добре. Дуже вдячні організаторам табору за чудову можливість у ньому провести час.

Ми батьки Петренка Максима та Скробота Максима, дуже вдячні за такий чудовий табір. Наші діти у захваті від кожного дня, прожитого зі своїми вихователями. Дуже гарні ігри та виховні моменти. Наші діти пізнали багато нового. Також вдячні за гарне харчування. Велика подяка виховнику подрузі Насті, діти її дуже полюбили. Також дуже велика подяка ПАТ «Азот» та Валентині Жуковській за роботу чудового табору «Велика гра».

Остроумова Ольга: Я дуже задоволена роботою табору «Велика гра», де відпочивав мій син Артем. Виховники дуже приємні, відповідальні, привітні. Робота в таборі побудована продумано та цікаво. Дитина та батьки залишились задоволені відпочинком.

Мати таборянина: Дуже вдячна організаторам табору за створення та організаторські здібності. Табір «Велика гра» це дійсно велика товариська команда на солі з вихованками. Діти задоволені від спілкування та різних гуртків. Вони пізнали багато нового. Гадаю, що і наступного року цей табір буде існувати і ще більша кількість дітей відвідають його. Я дуже вдячна за все, як у виховних аспектах, так і в організаторських.

Батько таборянина: Хочеться насамперед подякувати усім організаторам, виховникам та спонсорам, які організували для наших діток такий чудовий відпочинок у таборі «Велика гра». Наші діти в ньому згуртувалися, подружилися, оздоровились, навчилися багато чому новому. Дуже приємно, що в наш час ще існують для дітей безкоштовні табори відпочинку! Хотілося б, щоб цей табір, започаткований до 100-річчя скаутського руху в Україні, існував багато років.

Я, мама Хандій Софії, Оксана Володимирівна, хочу висловити слова вдячності керівництву табору і виховнику Альоні за дбайливе ставлення до моєї дитини. За проведені заходи з дітьми, чудові конкурси і розваги. Ми Вам вдячні за смачне і корисне харчування. Моїй дитині все дуже сподобалось і маємо бажання відвідати цей табір наступного року.

Ільченко. Г.Т.: Дякуємо вам за організацію такого чудового табору відпочинку для дітей. Моїй доньці дуже сподобалось: тут і весело, і смішно, і повчально. Дітей зацікавили іграми, танцями, гуртками. З першого дня, як дитина відвідала табір, їй сподобалася її виховниця – Альона, її ставлення до дітей, її привітність. Завжди ясна посмішка на обличчі зачарувала мою доньку, як висловилась моя доця – виховниця схожа на маму. Приємно, що можна залишити свою дитину на відповідальну, добру, хорошу людину. Велика вдячність організаторам, виховниці та іншим працівникам табору, які брали участь у піклуванні за моєю дитиною.

Кондратьєва В.В.: Шановне керівництво табору! Дякуємо вам за можливість відпочити для моєї доньки в літньому таборі «Велика гра». Дитині дуже сподобалось. За весь час перебування чули лише хороші відгуки. Чудова програма, ігри, конкурси. Велика вдячність виховниці Олені за її любов до дітей, своєї справи, за піклування, турботу, терплячість. Велике всім СПАСИБІ!

Карамишева Олена: Моїй дитині дуже сподобалось у цьому літньому таборі. Весь персонал дуже ввічливий, уважний. Спогади лишись найяскравіші.

Жукова Анна: Я хочу выразить благодарность организаторам лагеря «Велика гра» за замечательный отдых наших детей в парковой зоне на свежем воздухе, с интересной програмой и очень вкусными обедами. Дети с удовольствием ходили в лагерь, и с каждым днем увеличивалось число впечатлений от посещений. Хочу отметить, что программа реализована успешно. Воспитатели сумели заинтересовать детей и за такой короткий срок привить им любовь к украинским традициям, козачеству, нашей истории. Спасибо вам большое!

ШОСТА ЗМІНА (галерея)