Програми фонду

Третя зміна

17 – 22 червня

Табір “Велика гра” продовжує свою роботу.

Табір діє по стандартній програмі, з невеликими змінами, на які може впливати погода (т.зв. “суха” та “мокра” програми).

Щодня проводяться майстер-класи: “Співи” (дітей вчать українських пісень), “Англійська мова” (спілкування англійською мовою, найелементарніші розмовні принципи), “Квілінг” (вироби з паперу та квілінгу), “Малювання”, “Глина” (найпростіші вироби з глини), “Бісер” (вироби з бісеру).

Також проходять спортивні заняття: волейбол, піонербол, танці для дівчат, стрільба з лука. Є й “Смуга перешкод”, яку курують професійні альпіністи.

Під час Третьої зміни у таборі “Велика гра” Голова Наглядової ради фонду “Дитячий світ” Валентина Жуковська провела нараду із громадськими організаціями Черкас щодо кооперації зусиль всіх ініціатив. Учасники домовилися, що у таборі регулярно продитимуть дні відкритих дверей, а самі таборяни долучатимуться до волонтерського руху.

ТРЕТЯ ЗМІНА (фотогалерея)

Відгуки

Солодка І.В.: Щиро Вам дякую, що моя дитина, Солодка Оля, взяла участь в таборі «Велика гра». Дитині дуже сподобалися ігри на свіжому повітрі, конкурси та спортивні розваги. Дякую організаторам і спонсорам. Всім бажаю успіхів!