Програми фонду

Восьма зміна

22 – 27 липня

У таборі стартувала вже 8 зміна. Розпочалась вона з формування гуртків та розмови про техніку безпеки.

Після цього запрацювали такі точки як “Впоряд”, “Бесіди”, “Знайомство”, “Співи” та “Скаутські ігри”.

Далі відбулось офіційне відкриття зміни, якому вранці завадив дощ.

Після обіду діти займалися оформленням своїх гуртків (емблемою, прапором, гаслом).

Нинішня зміна буде присвячена екології, тому у таборі запровадили еко-патруль, який слідкує за чистотою у таборі. Разом дійти займаються прибиранням території.

А гуртки роблять еко-плакати.

Також працювала досить цікава точка “Бесіди” з другом Дмитром, який проводив розмови як з хлопцями, так і з дівчатами . Для найменших учасниць табору з гуртків “Шалені черепахи” та “Водограй” темами бесід стали: “Сім`я” та “Чесність”. Для хлопців середнього віку (10-11років) з гуртків “Пластуни” і “Блискавка” теми дещо відрізнялися: “Козаки”, “Корисна і смачна їжа”, “Хто такі джентельмени?”, “Що таке сила, воля, брехня?”. Для дівчат середнього віку з гуртка “Цукерки” теми були більш жіночі: “Кохання”, “Легенди”, “Самозахист”.

Для дорослих дітей (хлопців і дівчат 12-14років) з гуртків “Олімпійці” та “Мавки” теми мали були наступними: “Лицарі.Козаки”, “Що таке любов?” Методикою цих бесід є спрямування людини на правильний шлях, пізнання світу та людей навколо.

Ще хотілося б відзначити, що у перший день нової зміни пошта табору встановила абсолютний рекорд за кількістю листів.

За огляд подяка Лєрі Запорожець.

Крім того, еко-зміна відзначилась віршом про екологію (автор: Олег Гуравський, гурток “Олімпійці”):

Брудно на вулиці, озерах, річках,
Вмирає десь тут поранений птах.
Рублять ліси, паплюжать природу,
Як же живеться на світі народам?

Усюди машини, техніка, заводи
Це ж саме вони забруднюють природу,
Не зможемо дихать, здоровими буть,
Як про матір нашу зелену забуть.

Тож не губіть зелені ліси,
Глибокі моря і сині річки.
Природа вже зараз мстить нам усюди
І далі вже щастя нам тут не буде.

Відгуки дітей:

Георгій Гугчія, гурток “Батальйон”: Мій виховник Олексій дуже добре мене виховує. Він завжди привітний і веселий хлопець. Я завжди йду до табору з гарним настроєм, знаю, що зустрінусь з гарними друзями.
Спілкуючись з Олексієм, я отримую багато цікавої та корисної інформації, з ним цікаво, він добрий, чуйний і сміливий. Завзятий організатор. Він завжди за справедливість. Я дуже вдячний йому за таке ставлення. Хай йому завжди щастить в житті!

Ілля Ковальов, гурток “Батальйон”: Мені дуже сподобався табір “Велика гра”, тут я знайшов багато нових друзів. Особливо мені сподобався Друг Льоша, мій виховник, завдяки йому в команді сувора дисципліна та порядок. З ним цікаво і весело. Ми щодня дізнаємось багато нового і цікавого від нього. День із ним пролітає за хвилину. Має круте почуття гумору, підтримує нас та підбадьорює. Він для нас справжній приклад.

Я, Нємцов Нікіта, учень школи №2, хочу сказати велике спасибі всім, хто має стосунок до організації табору “Велика гра”. Мені сподобалось все-все а особливо скеледром. Тут дуже цікаво і добре усі ставляться один до одного. Я хочу бути тут все літо.

Відгуки батьків:

Синенко Ю.І.: Моєму сину, Синенко Богдану, дуже сподобався скеледром та смуга перешкод. Я хочу висловити величезну подяку організаторам табору за таку роботу. Велике дякую!

Батьки Гудкова Владислава: Друже Олексій, дякуємо, що піклувалися про мою дитину та навчали правилам культури. Успіхів Вам в роботі та навчанні.

О. Д. Дуденко: Дякую організаторам табору «Велика гра», а особливо виховнику Олексію за гарні організаторські здібності та добре ставлення до дітей.

Батьки Фітільнікова Михайла: Дякуємо за піклування про мою дитину та за те, що навчили його правилам поведінки та культури спілкування, за терпіння та турботу.

Родители Макаренко Максима.: Письмо-благодарность всем орагнизаторам этого лагеря, а также воспитателям Инне и Алексею. Нам понраивлось все! Классные вожатые, веселые и интересные конкурсы и программы. Это самое лучшее место, где можно показать себя, найти новых и интересных друзей, провести время с пользой. Спасибо большое за внимание и заботу к нашему сыну Макаренко Максиму.

ФОТО ГАЛЕРЕЯ ВОСЬМОЇ ЗМІНИ