Прес-центр

Запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт Даші Суворової!

01.12.16

2 грудня в клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт Даші Суворової, в рамках якого співачка презентує свій перший україномовний альбом “Додому” з музикантами “Океану Ельзи” (саунд- продюсер Мілош Єліч). З нагоди 11-річчя “Дитячого світу” запрошуємо волонтерів, благодійників і друзів фонду на концерт!

2 грудня в клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт Даші Суворової, в рамках якого співачка презентує свій перший україномовний альбом “Додому” з музикантами “Океану Ельзи” (саунд- продюсер Мілош Єліч).
Список підтверджених гостей: Володимир Зеленський, Алан Бадоєв, Макс Барських, Аліна Астровська, Аліна Діанова, Віктор Скуратовський, Роман Бахарєв, Даша Коломієць.
2-го грудня / 19: 00 / Атлас – вул.Січових стрільців (колишня Артема), 37/41
Квитки можна отримати зробивши “лайк” на сторінці нашого фонду у мережі “Фейсбук” https://www.facebook.com/Dytsvitfond/ і надіславши запит в “приват” або електронною поштою на адресу dytsvit_fond@ukr.net
Про концерт:
Даша Суворова зіграє сольний концерт в Atlas Вперше за два роки. 2 грудня в клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт Даші Суворової, в рамках якого співачка виконає більше двадцяти композицій з пластинок «Космонавт», «Нежить», «312 закрита» і нового україномовного альбому «Додому».
Цей концерт стане першим сольним виступом Суворової в Києві за останні два роки і, по суті, першим гучним знайомством з київською публікою. «Раніше я в основному грала камерні концерти: або виступала на квартирниках, або читала вірші», – розповідає Даша. Але концерт в Atlas не буде акустичним: глядачі зможуть почути виступ повного складу групи.
Даша Суворова довгий час мовчала. «Коли тобі нема чого сказати, ти не даєш концерти, – каже вона. – У моєму житті був період, коли мені хотілося просто помовчати, розібратися в собі і в своїй музиці». Однак тепер прийшов момент, коли співачці є що сказати і є що обговорити зі слухачами. Все це вона зробить 2 грудня за допомогою кращих своїх пісень і, можливо, віршів власного авторства. «Мені не хочеться, щоб цей концерт був монологом. Я сподіваюся, це буде хороша, повноцінна розмова з глядачем», – додає співачка.
Про виконавця:
Закінчила факультет естрадно-джазового вокалу музичного інституту імені Глієра. У 2012 Суворова випустила дебютний альбом, який отримав назву «Космонавт». У 2013 світ побачила друга платівка «312 закрита», в 2014 – третя, «Нежить», в 2015 – «Різнобарвні лосини», а в 2016 році відбувся реліз першого україномовного альбому Суворової «Додому».

Повернутися до розділу