Прес-центр

Запрошуємо на зимовий табір "Різдвяна подорож-2017"!

02.12.16
Запрошуємо до спільних веселих пригод та святкування Різдвяних свят у зимових Карпатах! З 2 по 10 січня на вас чекають святкування Різдва у зимових горах, нові враження та зустрічі із старими та новими друзями! Гайда разом в Карпати!
Запрошуємо до спільних веселих пригод та святкування Різдвяних свят у зимових Карпатах! З 2 по 10 січня на вас чекають святкування Різдва у зимових горах, нові враження та зустрічі із старими та новими друзями! Гайда разом в Карпати!

Метою табору є організація зимового відпочинку, святкування Різдва та формування у учасників табору базових знань і навичок із фінансової грамотності як запоруки життєвого успіху. Благодійний внесок для участі у таборі складає 3700 грн. (вартість доїзду враховується окремо).

Дати проведення: 2-10 січня 2017 р.

Місце проведення табору: таборовий комплекс поблизу села Нижнє Гусине, Турківського району Львівської області, за 6 км від траси Київ-Чоп, за 30 км від м. Сколе та 140 км від Львова. Табір розташований у двоповерховому таборовому комплексі на території 0,52 га в екологічно чистій місцевості.

Програма таборування: на таборі діти матимуть активний відпочинок із катанням на лижах і сноубордах на гірськолижній базі «Плай», кінною і пішою мандрівками по зимових Карпатах, відвідуванням музеїв Львова і різдвяним вертепом, вивчать народні колядки, готуватимуть святвечірні страви та яскраво відсвяткують Різдво. Також діти візьмуть участь у тренінгах із фінансової грамотності, дізнаються про роботу банківської системи і навчаться планувати власний бюджет.

Умови перебування в таборі: таборовий комплекс складається з двох поверхів. На першому поверсі розташована велика зала, умивальники, душові і туалетні кімнати та кухня. На другому поверсі розташовано житлові приміщення – кімнати на 4 особи. У приміщеннях табору проведено євроремонт і встановлено сучасну сантехніку. Кімнати мають дерев’яну підлогу, сучасні пластикові вікна, двоповерхові ліжка мають по краях огородження задля безпеки дітей. Стіни кімнат оббиті деревом, що створює приємну і затишну атмосферу. За задумкою дизайнерів, кожен куточок таборового центру має сприяти згуртуванню і дружбі учасників табору.

Заходи безпеки у таборі: табір знаходиться на огородженій території. Проводиться цілодобове чергування. Доступ на територію табору стороннім особам заборонено. На таборі діє розпорядок дня, за межі табору діти можуть вийти лише у супроводі персоналу. Неподалік є заклади медичної допомоги та охорони правопорядку.

Харчування у таборі: таборяни харчуються у просторій залі, з якої відкривається панорамний краєвид на довколишні гори. Харчування триразове. В раціон входять м’ясні і рибні страви, суп і борщ, чай з карпатських трав, компот, квас, какао, солодощі. Їжа готується з врахуванням можливості надання додаткових порцій (добавок).

Для участі дитини у таборі:
1) необхідно заповнити реєстраційну картку на https://goo.gl/forms/usEuNpauXZ5WJF8Y2
2) застрахувати дитину на випадок нещасного випадку на період проведення табору (страховка може бути групова),
3) зібрати дитину відповідно до списку спорядження (див. Додаток Список спорядження на табір на https://drive.google.com/drive/folders/0B6v6j6i8HuOIVmIxWWlPbUczbnc?usp=sharing )
4) внести благодійний внесок за участь у таборі у розмірі 50% вартості перебування та передати кошти на придбання квитків на картку Приватбанку № 4731 2171 0746 1780. Остаточний розрахунок відбувається в день від’їзду до табору.

Відправлення дітей до табору: ввечері 2 січня 2017 р. групою з Києва під керівництвом супроводжуючого. Повернення до Києва: зранку 10 січня 2017 року.

Детальніше про умови участі у поїздці можна дізнатися за тел.: 067 524 77 11, 095 67 68 345, 063 531 83 51 та ел.поштою: dytsvit_fond@ukr.net, www.facebook.com/Dytsvitfond

Повернутися до розділу